Hallitus:

Kommodori Ismo Tanskanen kommodori@imps.fi
Varakommodori Jukka Kallonen varakommodori@imps.fi
Sihteeri Ismo Kurki sihteeri@imps.fi
Jäsen Pekka Honkanen pekka.honkanen@imps.fi
Jäsen Osmo Hänninen osmo.hanninen@imps.fi
Jäsen Kimmo Hautamaa kimmo.hautamaa@imps.fi

 

Muut toimihenkilöt:

Talous Eerik Hocksell talous@imps.fi
Katsastuspäällikkö Ismo Kurki katsastus@imps.fi
Majaisäntä   vuohisaari@imps.fi
Kilpailupäällikkö Osmo Hänninen kilpailut@imps.fi
Retkeily Tomi Lakka retkeily@imps.fi
Navigaatio Risto Hyypöläinen navigaatio@imps.fi
Koulutus Ari Pärnänen koulutus@imps.fi
Seuran kotisivut Eerik Hocksell webadmin@imps.fi
Facebook/Whatsapp Ismo Kurki sihteeri@imps.fi
Toiminnantarkastus Sauli Kanerva, Risto Vesanto  

Blogi

ImPS:lle on hankittu otsonaattori. Se löytyy käyttöohjeineen sataman varastokopista.